Yakın zamanda oyun severlerin karşısına çıkması beklenen Wasteland 3 Pre-Order oyunu özelikle Xbox severlerin merakla beklediği oyunlar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. 4K Ultra HD özelliği ile gelecek olan bu oyunun XBOZ ONE X ile güçlendirildiğini de siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Wasteland 3 Pre-OrderOyunun Amacı

Wasteland 3 Pre-Order oyunun amacı bombalardan harabe olmuş bir şehirde hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Özellikle de Arizona kentinin tamamen kullanılmaz hale gelmesinden sonra oyunda yer alan 3 çocuğun kurtarılması için vermiş olduğunuz sözü tutmanız gerekmektedir. Burada kuzey yönüne seyahat ederek burada kendinize ait yeni bir üs kurmanız gerekmektedir. Özellikle de ekibinize katacağınız yeni askerlerin eğitiminde vereceğiniz amansız mücadeleyi unutmamanız gerekmektedir. Gideceğiniz güzergah üzerinde yer alan yerli halktan sizlere bazıları yardımcı olacaktır. Ancak aralarında sizlere düşmanlık besleyenlerin de olduğunu unutmayınız. Bu yüzden de yerli halk ile işbirliği yaparken çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kendinizi ve ekibinizi güçlü tutmanız gerekmektedir

Kıyametten sonra Colorado’da meydana gelen yıkımın etkilerinden kurtulmak için amansız bir mücadele sizleri beklemektedir. Özellikle de oyunda başarıyı yakalamak istediğiniz zaman hayatta kalmanıza yardımcı olacak teçhizatları ve silahları bulmanız gerekmektedir. Bulmuş olduğunuz bu ekipmanlar ile hayatta kalma şansınız daha da artmış olacaktır. Bunun içinde üssünüze bol miktarda envanter taşımanız gerekmektedir.

Colorado’ya dikkat etmeniz gerekmektedir

Oyunun ana bölümleri arasında yer alan Colorado’da yer alan halka son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Burada sizleri bekleyen dostlarınız kadar düşmanlarınızda bulunmaktadır. Bu yüzden de burada yer alan KissAss, Leadership ve Hard Ass gibi görevleri yaparken son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu bölümlerde bazen konuşarak işi çözemeyeceğinizi belirtelim. Bu yüzden de eski usul yöntemler ile yani silahınızı çekerek karşınıza çıkan düşman birliklerini öldürebilirsiniz.

Wasteland 3 Pre-Order Ne zaman çıkacak – Fiyatı Ne Kadar?

Oyunun ön satış fiyatının 260 TL olduğunu belirtelim. Yayımcının ise Deep Silver firmasının olduğunu ve firmanın Wasteland 3 Pre-Order oyunun piyasaya çıkacağı tarihi 28 Ağustos 2020 Olarak açıkladığını da siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir