Bugün intenet’te ne olup bitiyor diye gezinirken bir siteye girdim, sonra site baya ilgimi çekti 5 haber okumuşum. Sitenin içeriği gerçekten iyi hazırlanmış geldi bana, sonra sitenin sahibinde mesaj attım ve hemen dönüş yaptı sohbet ettik biraz gerçekten iyi biri ve benim bloğumla ilgilide tavsitelerde bulundu. Kendisinin yazılımcı olduğunu öğrendim ve sitesinin tasarımının hazır olduğunu ama kendisinin bir çok düzenleme yaptığını ve yapmaya devam ettiğini söyledi.
Şöyleki siteyi 17.3 ekranda açsanızda aynı gözünüyormuş yani tarayıcınızda site tam yerleşim sağlıyor her hangi bir monitör,bilgisayar yada cihaz da açsanızda aynı görünüyor. Teknoloji hergün büyüyor ve yeni şeyler çıkıyor, bunları takip edebilmek uygulamak çok önemli ve güzel.

Site Teknoloji haberleri, internet haberleri, gündem yaşam’dan haberler, Kripto para habeleri, Mobil haberler ve Oyun dünyasından haberler sunuyor. Sitede bir kaç gün sonra soru cevap kısmının geleceğinide öğrendim, ama tam tarih belli değil. Teknoloji, kripto para, mobil, oyun, pc sorunları, donanım sorunları vb. bir çok alanda soru cevap olacağı, bunları hem site yönetimi, hem bizlerde cevap vererek bir çok kişiye yardımcı olabileceğiz.

Bence vaktiniz varsa Severteknoloji.com adresini bir ziyaret edin derim.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir