Listeler kategorimizin ilk derleme yazısıyla birlikteyiz. Bu kategoride günlük, haftalık, aylık ya da özel olarak ele aldığımız uygulama marketlerinden sizin için seçtiğimiz ve kendimizin de kullandığı uygulamalar yer alacak. Bu listeleri seveceğinizi ve ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Ayrıca özellikle belirtmek istiyorum paylaşacağım uygulamaların tümü ücretsizdir fakat uygulama içi satın almalar içerebilir. Bunlar tamamen sizin insiyatifinize kalmış satın alımlardır.  Bu liste tamamen günlük hayatta severek kullandığım ve takip ettiğim uygulamalardan oluşmakta ve herhangi bir sponsorluk söz konusu değildir. Gelebilecek olan sponsorluk ve reklam tekliflerine daima açık olduğumu da belirtmeden geçmek istemiyorum. Öyleyse listemize geçebiliriz.

MyFitnessPal

Sağlıklı yaşamak için yalnızca egzersiz yapmak yeterli değil. İyi beslenmen ve bol bol su içmen de şart. MyFitnessPal fitness hedeflerine ulaşman konusunda seni motive etmek için tasarlanmış bir uygulama. Bu uygulama, antrenmanlardan kalorilere ve kilona kadar her şeyi iPhone, iPad ya da Apple Watch’unda takip etmeni kolaylaştırıyor. MyFitnessPal’ın en iyi özelliklerinden biri, yediklerinin kaydını tutmayı kolaylaştırması. Uygulamada 6 milyondan fazla yiyeceği kapsayan bir veri tabanı ve dört milyonu aşkın ambalajlı ürünü tanıyan bir barkod okuyucu var. Dilersen kendi tariflerini bile uygulamaya aktarabiliyorsun. Uygulama iOS ve Android üzerinde kullanılabilir.

AppStore | Google Play Store

Auxy

Müzik yapma hayalleri kuruyorsun ama “dijital ses işleme istasyonu” gibi terimler gözünü mü korkutuyor? Auxy, hem kulaklarının pasını hem de içindeki endişeyi silecek. Bu güçlü ses sıralayıcı, ustalaşabileceğin en kolay seçeneklerden sadece biri. Uygulamayı ilk kez başlattığında karşına çıkan kullanıcı dostu interaktif tanıtım bölümü sayesinde karmaşık döngüler ve ritimleri nasıl oluşturacağını çabucak öğreneceksin. Uygulama yalnızca iOS üzerinde kullanılabilir.

AppStore 

Indeed

Belki üniversiteden yeni mezun oldun ve iş arıyorsun, belki de şu anki pozisyonundan veya mesleğinden memnun değilsin ve yeni bir işe geçmek istiyorsun. Durum ne olursa olsun, iş arama macerası zorlu olabilir. Indeed tam da bu noktada devreye giriyor. İş aramanızı ve bulmanızı kolaylaştıran bu uygulama size çok yardımcı olacak, benden söylemesi. Uygulama iOS ve Android üzerinde kullanılabilir.

AppStore | Google Play Store

The Sims Mobil

The Sims Mobil, dünyaca ünlü Sims serisinin yepyeni bir versiyonu. Bu oyunda da yapay zekayla kontrol edilen karakterlerini kişiselleştirebilir ve günlük hayatlarını uçsuz bucaksız bir sanal dünyada yönlendirebilirsin. Kendinizi bir hayli kaptıracağınız ve saatlerce başından kalkmak istemeyeceğiniz bu oyunu sizlere önermek istedim. Uygulama iOS ve Android üzerinde kullanılabilir.

AppStore | Google Play Store

GWENT: The Witcher Card Game

The Witcher dünyası, serinin saçları ağarmış kahramanı Geralt’ın maceraları etrafında dönen zengin bir fantastik evren. Bir kitap dizisi olarak başlayan seri, büyük olasılıkla en çok macera oyunlarıyla tanınıyor. Gwent ise son oyun Wild Hunt’ta ek bir eğlenceydi. Oyun içindeki bu oyunun, ana öyküyü oynarken aralarda oynanması amaçlanıyordu. Ancak Gwent o kadar popüler oldu ki, tek başına bir oyun oldu. Şimdilik sadece iOS’ta.

AppStore

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir