Anime hayranlarının her geçen gün arttığı şu dönemde sizlere Netflix Anime Film Önerileri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Evde olduğumuz şu dönem içerisinde Anime filmleri arasında önerdiğimiz filmleri izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yürüyen Şato Anime Filmi Konusu

2004 yapımı Anime Filmi olan Yürüyen Şato Filminin başrollerinde ChiekoBaisho, Takunya Kimura gibi isimler yer almaktadır. 2004 yılında en iyi Animasyon filminde Oscar adayı olan filmin konusu ise, Genç bir kadın olan Sophie’nin babasından kalan şapka dükkânında çalışırken bir anda yaşlı bir kadına dönüşmesi ele alınmıştır.

PokemonMewtwo İntikam Peşinde Evrim Anime Filmi Konusu

2019 yılında yapımı tamamlanan ve son derece başarılı Anime filmler arasında yer alan Pokemon’daNetflix Anime Film Önerileri arasında kendisine yer bulmaktadır. Eğitmen olan Ash, Misty ve Brock’un davetini kabul eden Pokemon maç yapmak isteyen Mwetwo ile tanışmaktadır.

Ruhların Kaçışı Anime Filmi Konusu

2001 yılında çekimi biten ve o dönem içerisinde Japonya tarihinin en pahalı filmleri arasında ilk sırada yer alan Ruhların Kaçışı Anime Filminin Oscarlı bir Anime olduğunu belirtelim. Tarihin en yüksek gişe getirisine sahip olan bu filmin konusu ise, bir cadının yönettiği dünya düzeninde ona karşı gelen herkesi hayvana dönüştürmesi konu alınmıştır. Anime filminin başrollerinde Rumi Hiiragi ve MiyuIrino yer almaktadır.

Komşum TOTORO Anime Filmi Konusu

1988 yapımı olmasına rağmen son derece başarılı Anime Filmleri arasında yer alan Komşum TOTORO’da şu günlerde izlenmesi muhtemel filmler arasında yer almaktadır. Filmin konusu ise babaları ile yaz aylarında Japonya kırsalında yaşayan iki kız kardeşin ormanda yer alan gizemli hayvanlar ile arkadaş olması konu alınmıştır. Oscar kazanan ilk Anemi Filmi özelliği taşıyan bu filmi de evde şu sıralar izleyebilirsiniz.

Küçük Deni Kızı PONYO Anime Filmi Konusu

2008 yapımı bir Japon Anime filmi olan bu filmde o dönem ABD gişelerinde en çok getirisi olan filmlerin başında gelmektedir. Seslendirme kadrosu ile yıldılar ile dolu olan bu filmin konusu ise, Poyon adında bir Japon balığı insan olmak istemektedir. Balık ile arkadaşlık kuran 5 yaşında ki Sosuke adlı kız çocuğu arasında geçen bağ ele alınmıştır.

Küçük Cadı KIKI Anime Filmi Konusu

1989 yapımı bir Anime Film olan Küçük Cadı KIKI’deNetflix Anime Film Önerileri arasında karşımıza çıkmaktadır. 1 saat 43 dakikalık bir yapım olan bu filmde, genç bir cadının yeteneklerini uygulamak için ailesinin yanından ayrılması ve kendisine yer arkadaşlar bulmakta yaşadığı zorluklar konu alınmıştır.

Marnie ORADAYKEN Anime Filmi Konusu

2014 yapımı bir Japon Animesi olan bu filmde son derece başarılı yapımlar arasında yer almaktadır. Filmde yazı geçirmek için sakin bir deniz kasabasına giden bir gencin hayatı bir anda değişmiştir. Orada tanıştığı bir kız ile yakın arkadaşlık kura Anna’nın bu arkadaşlığı üzerine kurulu bir yapıt olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir