Android dünyasındaki oyunlara yeni yeni alışmaya başladıysanız veya ilk defa bir oyunu oynayacaksanız oyunların kontrollerini sağlamak için bir deneme oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre bir oyun.

Bunun yanında basit ancak, sizi tutku ile kendine bağlayacak bir oyun arıyorsanız, adeta bağımlı gibi oynamak istiyorsanız tanıtacağımız oyun tam size göre bir oyun. Oyun bir su oyunu dersek yanlış bir tabir kullanmış olmayız. Oyunun genel amacı suyun akışını sağlamak amacı ile borukların birbiri ile eşleşen renklerini bulup onları doğru yeren bağlamak ve birleştirmektir. Ancak bunu yaparken, birleştireceğiniz bir boyunun diğer boruyu kırmasını da engellemelisiniz. Yani her boru için doğru bir zaman seçmelisiniz.

Her seviyeden sonra yeni bir seviyeye geçecek ve yüzlerce seviyede oyunun zevkini yaşayacaksınız. Flow Free adlı oyun zamana karşı oynanan bir oyundur. Her geçen saniye aleyhinizde işlenecek ve belki de kaçırdığınız bir saniye yüzünden bütün emeklerinizin boşa gideceği bir oyun.

Oyunu kurmaya başlarken nasıl kuracağınız tamamen size kalmıştır. İster kolay versiyonunu kurun, isterseniz zihninizi biraz yormak adına zor ve karmaşık versiyonunu seçin. Adeta bir bulmaca çözer gibi oynayacağınız oyunda 900 adet bulmaca bulunmaktadır. 

Son derece eğlenceli ses efektlerinin de sizi yalnız bırakmayacağı oyuna bağımlı kalacak ve her seferinde tekrar oynamak isteyeceksiniz. Ayrıca gözü yormayan grafiklerle de oyunun tutkunu olmaya hazır olun.

Androidlerin 2.1 versiyonu ve süstü için tasarlanmış oyunu ücretsiz olarak Google Play’dan indirebilirsiniz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir