Bilgisayar dünyasına baktığınızda özellikle oyun denildiğinde 2 tür oyun diğerlerinin önüne geçmiştir. Bunlardan bir tanesi silahlı savaş oyunları diğeri ise araba yarışlarıdır. Araba yarışlarını seven ve Araba yarışı oyunlarına tutkun olan insanlar için geliştirilmiş olan bu oyun ile aradığınızı bulacaksınız. Duty Driver Lite, araba yarışı tutkunları için hazırlanmış ve Android oyunlarına kazandırılmıştır.

Bir dönemin klasik oyunlarından bir tanesi olan GTA’dan esinlenerek çıkartılmış olan bu oyunda ilk aşamada banka soygununa karışmış olan bir arabaya sahip oluyorsunuz. Araba şehirdeki tüm polisler tarafından arandığı için artık siz bir suçlusunuz ve peşinizde onlarca polis var. Polislerden kaçarken barikatları ve yan duvarları da aşmanız gerekecek. Ve en iyi kaçış yöntemi şehirden çıkma yolunu bulmak olduğundan şehirden kaçmak için bir yol bulmanız gerekecek. Barikatların ve duvarların üzerinden atlarken Suçluları ve insanları yakalayarak rehin almalısınız.

Durt Driver Lite oyununu oynarken, yolcuları otobüse alabilir, bir poligonda sürüş deneyimi yapabilir veya bir gaz istasyonunda lastikleri değişebilirsiniz. Bunun yanında hastaları hastaneye de taşıyabilirsiniz. Ancak tüm bunları yaparken zamanla yarıştığınızı asla unutmayın. Hem pratik hemde hızlı bir şekilde görevlerinizi yerine getirmelisiniz.

Dünya üzerinde pek çok oyun sever tarafından oynanan bu oyuna sizde hemen sahip olabilirsiniz.

Hem macera hem de araba yarışından hoşlanıyorsanız işte tam üstüne bastınız. Oyun adroidlerin2.1 ve üzeri sürümleri için geliştirilmiştir. Ücretsiz olarak Google Play’dan indirerek sahip olabilirsiniz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir