Oyun severlerin uzun yıllar boyunca takip ettiği ve severek oynadığı diablo serisinden esinlenerek yapılmış bir oyunu bu yazıda sizlere tanıtmaya çalışacağız.
Android cihazların daha fazla gelişmesi, kapasitelerinin artması, ekran görüntülerinin daha da iyileşmesinin sonucunda android telefonlar için daha güzel oyunlar yapılmakta. Android telefonlar da oyunlar denilince akla ilk gelen geliştirici firmalardan bir tanesi olan Gameloft firmasının imzalarını taşıyan ve firma tarafından geliştirilen Dungeon Hunter 4 adlı oyun bahsettiğimiz oyunun ta kendisi.
Oyunda bazı karakter gurupları bulunmaktadır. Bu guruplar, büyücü, barbar, okçu ve savaş lordu adlı karakter guruplarıdır. Bu karakter guruplarından kendinize en uygun olanını seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Bir savaş oyunundan beklenilen her şeyi veren bu oyun son derece akıcı ve bir savaş oyunundan beklenilen her şeyi veren bu oyun ayrıca kontrolleri de son derece kolay olan bir oyundur. Bu sayede dünya üzerinde pek çok kişi tarafından da beğenilerek oynanmakta olan bu oyun kendisini Android dünyasındaki savaş oyunları arasında en üstlerde kullanıcılara beğendirmiştir.
Oyun hem tek olarak hem de çoklu olarak oynanmaktadır. Tekil olarak bilgisayarlara karşı oynanan bu oyun, çoklu olarak bilgisayarlar arasında oynanabilmektedir. Arkadaşlar arasında oynanılan ve bağlantı kurulabilen oyun bu özelliği ile de bir çok oyun severin beğenisini toplamıştır.

Ücretsiz olarak Google Play’dan indirebileceğiniz oyun, Androidlerin 2.1 versiyonları ve üzeri için yapılmıştır.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir