Özellikle çocuk yaşlardaki insanların bazı karakterlere olan ilgilerinin daha fazla olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Bu karakterlerden bir tanesi ve en çok bilinenlerden birisi dinozorlar dünyasıdır.

Dinozorlar, her zaman için insanların meraklarını çekmiştir. Çocukların dinozorlara bakış açısı ise tamamen oyun karakteri olarak görmeleridir. Android cihazlarına konuk olan DinozorlarınAndroid cihazlardaki adı Dino İsland. Dino island meraklılarına rengarenk bir alemdedinozorlarçiftliğininzevkini yaşama fırsatını veriyor.

Buzlar, taşlar, hava, bitkiler, mücevherler, makineler, zombiler ve hatta uzaylı görünümündeki dinozorlardan oluşan dünyada bebek halde buldukları dinozorları besleyip büyütme fırsatını da veriyor. Bunun yanında dinozorları çiftleştirip yeni melez çeşitler de yapmanıza imkan sağlıyor. Çiftliğinizin çevresinde bulunan kaynakları dinozorlarınızı ve çiftliğinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Hayal gücünüz neyi yapmak istiyorsa onu yapabilirsiniz.

Android cihazlardaki bir çok oyunu baz aldığımızda kullanım ve kontroller açısından oldukça kolay olan Dino island hem çocuk yaştaki kişilerin hem de yetişkin insanların severek ve merak ederek oynayabilecekleri bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Özellikle çocuklarınızın kişisel gelişimlerine de katkı sağlayan bu oyun ile dinozorları daha da büyüterek ve onları daha da geliştireceksiniz.

Çocuklarınızın zihinsel gelişimleri bu oyunla daha kolay olacak onların daha güzel vakit geçirmelerini bu oyunla sağlayacaksınız. Ücretsiz olarak geliştirilip android dünyasına sunulan bu oyunu Google Play’dan indirebilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir