Android oyunların geliştirilmesinde bir çok geliştirici oyunlarını Google Play’da kullanıcıların hizmetlerine sunmakta. Adroid tabletlerde özellikle silahlı oyunlarda oyunun kontrolünü sağlamak, nişan almak oldukça zor bir durum. Bu nedenle kullanıcıların pek fazla tercih etmedikleri silahlı oyunlara kolayca nişan alabileceğiniz ve kontrollerini son derece kolay bir şekilde sağlayacağınıza bir oyun geliştirilmiş. Sadece zaman geçirmek için indireceğiniz ve oynayacağınız bu oyun basit bir şekilde tasarlanmış. RifleShotKill adlı bu oyunu sizde zaman geçirmek için indirip oynayabilirsiniz.

Adroid dünyasına bir çok oyun ve uygulama geliştirip kullanıcıların hizmetine sunmuş olan QiChen tarafından hazırlanmış DeetHunt: RifleShotKill de size verilen kısıtlı sürede oldukça fazla geyikleri öldürmeye ve vurmaya çalışıyorsunuz. Ancak, başlarda çok basit gibi görünse de zaman geçtikçe gözlerinizin ve ellerinizin yorulması ile nişan almak oldukça zorlaşıyor. Ancak bu durum oynayan kişilerin kendileri ile inatlaşmasını ve oyunu tekrar tekrar oynamalarına sebep oluyor.

 

Android dünyasında basit oyunlar denilince akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olan ve bir çok kişi tarafından indirilen bu oyun, Androidlerin2.2 versiyonu ve üzeri için tasarlanmış. 2.2 Ve üzerinde sorunsuzca çalıştırılan ve oynanılabilen bu oyunu sizde Google play’dan indirebilir ve zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Eğer basit bir oyun arıyorsanız ve sadece zaman geçirmek için bir oyun arıyorsanız o oyun bu oyun.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir