Xbox severlerin merakla beklediği oyunların listesinde yer alan Cyberpunk 2077 hakkında oyun severlerin merak ettiği bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. 17 Eylül 2020 tarihinde oyun severlerin karşısında olacak bu oyunun ön siparişini vermek isteyenler 468 TL ödeyerek oyunun ön siparişini vererek oyunun sahibi olabilirler.

Cyberpunk 2077 Oyunu

Yayımcı Firma olarak CD Projekt RED firması karşımıza çıkmaktadır. Şu an için sadece Xbox serisi için karşımıza çıkacak olan Cyberpunk 2077 oyunun içeriğine bakalım.

Açık dünya oyunu olan Cyberpunk 2077 özelikle Night City adlı bir megapoliste yer alan aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kiralık bir haydut olarak başlayacağınız oyunda sizlere verilen görevleri yaparak oyunda unutulmaz anlar yaşayacağınızı unutmayınız. Özellikle de oyunun ana karakteri olan V’yi başarılı bir şekilde yönetmek tamamen sizin elinizde.

2020 yılının en iyi oyunları arasında yer alması beklenen bu oyunun karakterinin oyun içerisinde yapmış olduğu seçimlerin oldukça farklı varyasyonlara sizlere iteceğini unutmayınız. Ana karakter olan V’nin özellikle ekipmanlar konusunda elde edeceği setlerin oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmede son derece etkili olacağını belirtelim.

Cyberpunk 2077 Ne zaman çıkacak?

Firmanın resmi olarak duyurusunu yapmış olduğu tarihin 17 Eylül 2020 olduğunu belirtelim. Ancak bu konuda daha ileri bir tarihin gelmesi şu an için söz konusu değildir.

Oyun içerisinde yer alan ana karakter ile Night City sokaklarında kendinizi savunmak için bir başınıza olduğunu unutmayınız.

Özellikle şehrin görsellerinin son derece başarılı olması oyuna olan ilginin bu denli yüksek olmasında etkili olan faktörler arasında yer almaktadır. Oyunda ana hedefinizin bir implantprototipi olduğunu ve buna ulaşmak için amansız mücadele vereceğinizi unutmayınız.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir