Android dünyasının gelişmesi ile birlikte android oyunların da geliştirilmesi bir hayli artmış durumda. Sizde bir oyunu indirip oynamak isteyebilirsiniz. Bu yazıda size tanıtacağımız oyun Androidlerde savaş oyunları denilince akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi.

Yaklaşık olarak 10 yıldır nerede ise herkes tarafından bilinen ve beşikten mezara herkesin oynadığı oyunlardan bir tanesi Counter Strike oyunudur. Savaş ve silahlı oyunlar denilince akla ilk gelen bu oyunun Android dünyasına uyarlanmış versiyonu ise Critical Strike Adlı oyundur. Oyun, bilgisayar dünyasında herkes tarafından bili,nen Counter Strike oyununun tüm özelliklerini bünyesinde barındırmakta. Özlenilen adrenalin duygusunu Android telefonunuzda da yaşamak istiyorsanız bu oyun iyi bir seçim olacaktır.

Oyun, orijinal geliştiricisi tarafından uyarlanmadığından oyunun ismi farklı bir şekilde kullanıcılara sunulmuş. Ancak telaşlanmayın Counter Strike oyunundaki tüm haritaları ve bölümleri bu oyunda da bulabilirsiniz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi orijinalindeki gibi ister tek oyuncu ile bilgisayara karşı, İster bir çok oyuncu ile bağlantılı bir şekilde oynanabilmesidir.

Oyunun dezavantajlarından bahsetmek gerekirse, bize göre en büyük dezavantajı Androiddeki kontrollere alışılmasının biraz zaman alması. Ancak, bir oyun kolu bağlayarak çok rahat bir şekilde bu olumsuzluğun üstesinden gelinmesi de normal.

Ayrıca oyunun taşınabilir ( Portable ) versiyonunun da olduğunu söylemek gerekmekte.

Eğer siz de silahlı oyunları seviyorsanız bu oyunu indirebilir oyunun adrenalini yaşayabilirsiniz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir