Eğer sizde içinde biraz duygusallık birazda adrenalin olan bir oyun arıyorsanız bu tanıtacağımız oyunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Catapult King oyunu, sevgilisine ulaşmak adına her şeyi yapacak olan bir mancınık kralının hikayesini anlatan biraz duygusal, biraz adrenalin dolu bir oyun. Birazda bulmacayı anımsatmıyor dersek yalan söylemiş oluruz. Oyunda önünüze bir çok engel çıkmakta ve siz o engelleri aşmak için bir çok çaba sarf etmek durumunda kalacaksınız. Ancak oyunun en sonunda prensesi kurtarınca yaşayacağınız mutluluğa bu engelleri aşmanın değdiğini göreceksiniz.

Bir zamanların efsanesi Süper Mario’ya biraz benzeyen bir oyun dersek bu oyun için doğru olacaktır. Son derece aktif ve hızlı bir şekilde hareket etmekte olan mancınık kralı, Ejderhalar tarafından hapsedilmiş olan prensesi kurtarmak için 96 bölümden oluşan ve her biri birbirinden daha zor olan bölümlerin sonunda bir ejderha ile karşılaştığınız bir oyun.

Üzülmeyin prensesi kurtarmak için elinizde cephaneniz, gülleleriniz olacak. Ejderhalara karşı cephanelerinizi ve güllerinizi kullanarak üstünlük sağlayabileceğiniz bu oyun fantastik macera oyunlarını sevenler için adroid dünyasındaki en ideal oyunlardan bir tanesi.

Gözü yormayan ve 3D Animasyonlardan oluşan grafiklerle tasarlanan oyunda Ejderhaları yenmek için her şeyi yapmalısınız. Oyunun sonunda prensesle yaşayacağınız mutluluğun hayalini kurarak bölümleri geçin.

Androidlerin 2.1 ve daha üstü versiyonları için geliştirilen bu oyunu Google Play’dan kolayca indirebilir ve oyunun akışına kendinizi bırakabilirsiniz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir