Zombi istilası, uzaylıların dünyayı istilası gibi pek çok oyun türünü son yıllarda gelişmiş grafiklerle bilgisayar ve playstation dünyasında görmekteyiz. Crysis, Call Of Date gibi pek çok oyunun konusu zombi istilası ve benzeridir.

Bugüne kadar gördüğünüz tüm zombi istilası oyunlarını unutun. Çünkü hiç bu kadar sevimlisini daha önce görmediniz. Oyunların androidler içi geliştirilmiş versiyonu olan Cal of Mini: Zombies taşınabilir cihazlarınızda oynayabileceğiniz gelişmiş grafiklere sahip ve gözlerinizi yormayan şekli ile çok hoşunuza gidecek ve sizi kendisine hayran bırakacak.

Android dünyasındaki lider uygulama geliştiricilerinden bir tanesi olan TrinitiIneractiveLtd tarafından geliştirilen ve androidcilerin hizmetine sunulan bu oyunun kontrolleri de kendisi kadar sevimli. Bir çok oyunda kontrollerin zor olduğunu bilen firma bu oyunda kontrolleri olabildiğince kolay şekilde tasarlamış. Bu konuda sanki diğer firmalara bir ders verilmek istenmiş diyebiliriz.

Call Of Mini: Zombies oyununda minik ve Lego şeklinde olan karakterlerimizin istila ettiği dünyamızı ve şehrimizi zombilerin ellerinden almak için savaşıyoruz. Onlarca silah ve cephane çeşidi ile zombileri alt etmeye çalışırken yanımızda bize yardım eden arkadaşlarımızı da koruyoruz. Oyunun mantığı tamamen yerden silahları al ateş et ve öldür olduğundan bazen nefes bile alamayabilirsiniz. Oyun şu an için cevrim içi oynanamıyor ama gelecek versiyonunda olmasını bekliyoruz.

Androidlerin 2.0.1 Versitonları ve üzeri için geliştirilen oyunu Google Play’dan indirebilirsiniz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir