Ubisoft’un uzun zamandır merakla beklenen oyunu Assassin’s Creed Valhalla geçtiğimiz günlerde fragmanın yayınlanmasının ardından bugün paylaştığı oyun içi görüntüleri günün en çok aranan kelimeleri listesinde ilk sıralarda kendisine yer buldu.

2007 yılından beri oyun severlerin karşısında

Firmanın 2007 yılında oyun dünyasına kazandırdığı muhteşem bir oyun olan Assassin’s Creed’in özellikle son sürümü olan Assassin’s Creed Valhalla’nın en çok merak edilen fragmanından sonra oyun içi görüntülerinin de yayınlanması oldukça büyük beğeni topladı. Firmanın uzun zamandır üzerinde çalıştığı oyunun yeni görüntülerinden yola çıkarak oyun hakkında bilgiler sunalım.

Oyunun içerik olarak oyuncularını Vikinglerin yaşadığı çağa götürecek olmasına rağmen kullanılan efektlerin oldukça başarılı olması dikkatlerden kaçmadı. Özellikle de oyun içerisinde yer alan karakterlerinde gerçek çizimlerden yola çıkılarak yapılması oyuna olan ilginin bu kadar fazla olmasına neden oldu.

Oyun içerisinde kullanılan efektlerin daha önce hiç görmediğiniz özel efektler olduğunu belirtelim. Özellikle grafik olarak oyuncuların kendisini oyun içerisinde hissetmesini sağlayacak olan bu oyunun dövüş sahnelerine kadar birçok detay Ubisoft tarafından açıklandı.

Serinin özellikle Assassin’s Creed Valhalla serisinde yer alan bölümlerin bizlere ne gibi yenilikler sunacağı yakında firma tarafından tamamen açıklanacak gibi duruyor. Sadece fragmanı ile bile de bir günde en çok merak edilen oyunlar listesinde ilk sırada yer alan Assassin’s Creed Valhalla’nın oyunculara unutulmaz aksiyonlar yaşatacağını biliyoruz.

Yorum Alanı

avatar
  Abone ol  
Bildir